Pleksi Satış

Pleksi Satış yapan bir çok yer bulunsa da milimetrisi/kalınlığı , cinsi ve kalitesi bir çok işletme bakımından oldukça önemlidir. Bursa’daki atölyemizde Pleksi Satış ve Pleksi Kesim işlemleri yapılmaktadır. Pleksi Levha olarak satışını yaptığımız bu Pleksiglass ürünlerle en uygun ve en kaliteli malzeme garantisi ile satış işlemleri gerçekleştirebilmekteyiz. Özellikle Sanayi Tipi işletmelere toptan Pleksi Satışımız mevcuttur.

Pleksi Levha Satışı yaptığımız işletmemizde işlem sonrası kesim işlemlerini de yapabilmektesiniz. CNC Router Makinelerimiz ve Lazer Kesim Makinemiz ile birlikte tüm Pleksi Levha ürünlerinin kesim işlemlerini yapabilmekteyiz. CNC Kesim ve Lazer Kesim ile yapılan Pleksi Satış fiyatlarımız hakkında net bilgi almak ve pleksiglass stoğunu öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Pleksi Satış Bursa

Pleksi Satışını yaptığımız şehir Bursa olsa da tüm Türkiye’ye ve Avrupaya satış işlemlerini yapmaktayız. Türkiye’nin her yerine kargomuz mümkündür. Adet olarak almak isterseniz atölyemizi ziyaret edebilir ve kargo masrafın kurturalabilirsiniz.

Pleksi Satışı için minimum alım tutarı 1 tabakadır. Bu tabakaların ebatları değişebilmektedir. En bilindik Pleksi Levha ebatları ise 100×122 cm’dir. Bu pleksilerin modeline göre fiyatlandırma değişebilmektedir.

Pleksi Ne İşe Yarar?

Pleksiglass Levhalar ; dekorasyon otomotiv sektörüne kadar bir çok sektörde aktif olarak kullanılmaktadır. Özellikle son dönemlerde işletmelerin en çok tercih ettiği dekoratif malzemeler olmuştur. Işık geçirgenliğinin yüksek olması , dayanıklılığın cama kıyasla yüksek olması gibi teknik özellikleri bir çok meslek grubundaki rağbeti attırmıştır. Pleksi ne işe yarar? Yaptığımız Pleksi Satışı ne için kullanılır aşağıdaki tabloyu inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dayanıklı olduğu için kullanılır.Cama kıyasla 6 kat daha dayınklıdır ve darbelere karşı %400 koruma imkanı sağlamaktadır.
Kolay şekillenebilir.Cama kıyasla kolay şekillenebilmektedir. Kaynak makinesi ya da yüksek ısıya maruz kaldığında kolay bir şekilde bükülebilir ya da şekillendirilebilir.
Işık geçirgenliği yüksektir.Işığı karşı geçirgenliği oldukça yüksektir. Solid Polikarbon ya da Cam malzemeleri göz önüne alındığı zaman daha yüksek geçirgenlik olanağı sağlamaktadır.

Pleksi Levha Satışı

Pleksi Satışı genellikle Pleksi Levha Satışı olarak bilinmektedir. Pleksi Levhaların satış fiyatları ortalama 250TL ila 1500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Fiyatlandırmadaki bu makas aralığının bir çok nedeni bulunmaktadır. Bu nedenler aşağıdaki tabloda özetlenmektedir.

  • Kalınlığına göre fiyatlandırmada değişkenlik olabilir. Pleksiglass Levhaların kalınlıkları 0,75mm’den başlar ve 30 mm’e kadar çıkabilmektedir. 30mm pleksiglass yerine Solid Polikarbon malzemede kullanılabilmektedir.
  • Sonsuz renk ile üretilebilen Pleksi Levhalar fiyatlandırmada değişkenlik gösterebilmektedir. Şeffaf pleksi diğer renkli pleksi malzemelere kıyasla çok daha uygun fiyatlandırmadadır.
  • Pleksi Levhayı satın aldıktan sonra yapılacak işlemler fiyatlandırmada artışa neden olabilmektedir. (Pleksi Kesim , Markalama , Oyma vb. işlemler)
  • Üretilen Pleksiglass malzemenin kalitesi fiyatlandırmaya etki edebilmektedir. Yerli ve dökme akrilik malzemelerin haricinde ; ithal gelen malzemeler arasında fiyat farkı görülebilmektedir.
  • Akrilik dağılımı ve mikron değerleri fiyatlandırmaya etki edebilmektedir.
  • Özel ölçü ya da standart tabla fiyatları doğrudan fiyatlara etki edebilmektedir. Satın alacağınız Pleksi Levhaların ; özel ölçülendirmesi tablalarda oluşacak fireler için fiyatlandırmada farklı sonuçlar doğurabilmektedir.

Pleksi Satışı ve Pleksi Levha Satın almak için bizlerle iletişime geçebilir ya da aşağıdaki haritadan bizlere ulaşarak atölyemizden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Harita Linki için tıklayın

Sıkça Sorulan Sorular.

Pleksi Levha ; camdan 6 kat daha dayanıklı ve %90'a kadar ışık geçirgenliği barındıran plastik levhalardır. Pleksiglass malzemelerin en bilindik özellikleri darbeye karşı yüksek dayanımıdır.

Pleksiglass Malzemeler ; dekorasyondan , otomotiv sektörüne , ses yalıtımından ısı yalıtımına kadar bir çok sektörde kullanılabilmektedir. Son yıllarda Tabela , Fuar Çalışmaları vb. yerlerde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Pleksi Levha fiyatları ortalama 250TL ila 1500TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlandırma Pleksi malzemenin kalınlığına , rengine ve hammaddesinin kalitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Net fiyat bilgisi için bizlere ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ.

bursa pleksi 500x500px
Bursa Pleksi / Yalçin Grup Şirketleri
CNC Kesim
CNC Kesim
Strafor Kesim
Strafor Kesim
Bursa Reklamcı
Bursa Reklamcı / Dijital Baskı
Bursa Strafor
Bursa Strafor