Bursa Pleksi ve Polikarbon Satış Merkezi

İletişim

0533 252 90 99

E-Posta

bilgi@yediyonca.com

Pleksi Levha Kesim

pleksi şekil kesim bursa

Pleksi Kesim

Pleksi Kesim ; organizasyoncular , tabelacılar , aydınlatmacılar ve diğer bir çok meslek grubu tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Özellikle son dönemlerde organizasyon firmaları Pleksi kesimi için yoğun bir talep göstermektedir. Pleksi Levhalar ; CNC Router Makineleri ve Lazer Kesim makineleri ile kesilmektedir. Malzemenin kalınlığı ve kesim yapılacak olan şekil , kesim yapılacak olan malzeme tercihi etkilemektedir. Daha küçük ve daha az kalınlıklı pleksiler Lazer Makineleri ile kesilirken daha büyük ve daha kalın pleksi malzemeler CNC Router Makineleri ile kesilmektedir.

Pleksi Kesim Fiyatları

Pleksi Kesim fiyatları kesim yapılacak olan malzemenin kalınlığına (mm) ve kesim yapılacak şekilin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat için iletişime geçmeniz sizlere daha sağlıklı sonuçlar gösterecektir. Ortalama bir fiyatla ise ;

  • Pleksi Lazer Kesim : Tabaka Başına 500 ₺ ila 1500 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir.
  • Pleksi CNC Kesim : Tabaka Başına 750 ₺ ila 2000 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir.

Bursa CNC Kesim yapan firmalar arasında www.cnckesim.net.tr  adresinden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Pleksi , Solid ya da Oluklu Polikarbon kesimleri ve tabaka fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki butonlara tıklayıp ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Pleksi ; Yediyonca Reklam Hizmetleri iştirakidir.

Çalışma Saatleri

Randevu oluşturmak ve müsaitlik durumunu öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2024 – Yediyonca Reklam